Ürünler
Ürünler

Tereyağ

  • Tereyağ | Küçükler Gıda
  • Tereyağ | Küçükler Gıda

Tereyağ


Sağlıklı ve lezzetli bir tereyağı deneyimi için Küçükler Gıda'nın doğallığını keşfedin! Taptaze ve kaliteli malzemelerle ürettiğimiz tereyağlarımız, sofralarınıza enfes bir lezzet sunuyor.

Köy tereyağı geleneğini modern teknolojiyle birleştirerek hazırladığımız tereyağlarımız, her bir diliminde doğallığın ve tazeliğin tadını sunar. Özenle seçilmiş sütlerden elde edilen tereyağlarımız, içeriğindeki sağlıklı yağlarla sağlık dostu bir seçenek sunar.

Küçükler Gıda olarak, kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz tereyağlarımızla sofralarınıza değer katıyoruz. Kremamsı dokusu ve zengin aromasıyla damaklarınıza şölen yaşatan tereyağlarımızı, hamur işlerinizden kahvaltı sofralarınıza kadar her öğünde tercih edebilirsiniz.Süt Ürünleri

Ayran

Sofranızın en serin lezzetiyle tanışın! Küçükler Gıda olarak, taze ve doğal malzemelerle hazırladığımız ayranımızla damaklarınızı şenlendiriyoruz.

Yoğurt

Sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık arayışında mısınız? Küçükler Gıda olarak, taptaze ve doğal malzemelerle ürettiğimiz yoğurtlarımızla size benzersiz bir deneyim sunuyoruz.

Peynir Çeşitleri

Tel Peyniri, Dil Peyniri ve Örgü Peyniri